Skip to content

Одржана прва прес конференција проект за прекугранична соработка на ЈП Водовод Куманово и ЈП Водовод Врање.

ДАТУМ

декември 7, 2023

Категории

,

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy